Bursa evden eve taşıma


Şehirlerarası Taşımacılık
Şehirlerarası yapılan tüm taşımacılıklar bir evden ya da ofisten alınan eşyalar diğer şehirde belirtilen yere götürmek içindir. Fiyatlandırma konularında verilen ücretler şehir içi taşımacılıklara göre yüksek olmasının sebeplerinden bir tanesi yol masrafı yani benzindir. Verilen ücretlerin yaklaşık %50 ‘si benzin fiyatı olduğu için şehirlerarası nakliye firmaları yüksek fiyat verebilmektedir. Bundan dolayı kargo firmaları diğer şehirlere paket ya da ürün götürürken yüksek fiyat alabilmektedir.

Taşımacılık işi yapan bütün firmalar aynı şekilde şehirlerarası bir ürün ya da eşya götürdüğü zaman benzin fiyatını dâhil ederek fiyat söylemektedir. Ülkemizde dünyanın en pahalı benzinlerinden birisi olduğu için şehirde şehre taşımacılık olduğu zaman yüksek fiyat ile karşılaşılabilmektedir. Bursa asansörlü nakliyat Şehirlerarası yapılan anlaşmalı firmalar ile anlaşan üretim ve pazarlama işi yapan şirketler ise düzenli iş olduğu için nakliye firmalarına göre daha farklı fiyat çıkartmaktadır. Ancak ülkemizde kiracı sayısı milyonlardan fazla olmakla beraber Bursa evden eve taşıma memurların tayinleri de yaşadığı şehirden daha farklı yer çıkınca mecbur nakliyat şirketlerine başvurmaktadırlar. Önemli olan başvuracağınız nakliyat firmalarının kalitesi, yaptıkları işin düzgünlüğü ve ücretidir.

Kaliteli taşımacılık işi yapan nakliyat firmaları çalıştırdıkları personellere özel eğitim vererek hiçbir şekilde eşyalara zarar gelmemesini sağlamaktadır. Ancak ucuz ve işçilik kalitesi düşük firmalarda çalıştırılan işçiler inşaat hamalları olunca eşyalarınızın zarar görmesi çok normal oluyor. Çünkü kalite farkının yanı sıra çalışan kişilerin asıl meslekleri farklı olunca böyle durumlar yaşanabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *